Материалы и оборудование для наращивания ногтей, ресниц, волос для себя и для салонов. Акрил, гель, лаки, фимо, фотодизайн, декор для ногтей.
График:
Пн-Сб (10:00-18:00)
Київстар:

Яскравий френч від Оксани

Магазин / Новости / Конкурсы / Конкурсы на сайте / 2015 год / Май / Яскравий френч від Оксани
Доброго дня! Жодного разу не брала участі в конкурсах, але завжди дуже люблю розглядати роботи майстрів та любителів, особливо, якщо вони використовують матеріали, які хочеться собі придбати. Даний са...
(Голоса: 37)
Разделы новости:Май
Доброго дня! Жодного разу не брала участі в конкурсах, але завжди дуже люблю розглядати роботи майстрів та любителів, особливо, якщо вони використовують матеріали, які хочеться собі придбати.

Даний сайт - перший, який познайомив мене зі стемпінгом та термо гель-лаками. Саме в інтернет-магазині "Мир Леди" я придбала декілька красивих дисків та гель-лаків з термоеффектом. Також познайомила з сайтом своїх подруг.
материалы для ногтей
Я не професійний майстер, тому роблю манікюр собі, та інколи подругам. Даний манікюр я зробила використовуючі двоколірний гель-лак для нігтів "Волошкове поле" GL-T-22, метеликів декорувала за допомогою стемпінгу з пластини м-36 та лаку для стемпінгу білого кольору LNS-01B (який, нажаль, вже закінчується).
материалы для ногтей
Термо-лак на нігтях завжди піднімає настрій. Постійно намагаєшся торкнутись чогось теплого або холодного, щоб колір нігтів змінився. Ось так виглядає манікюр у теплому стані. Френч набуває приємного блакитного кольору.
материалы для ногтей
Коли температура навколишнього середовища знижується френч робиться насиченого темно синього кольору.
материалы для ногтей
Всім бажаю хорошого настрою та творчих успіхів!

Автор: Оксана
24.05.2015 12:52 1557 0
Алёна Зинченко
Комментарии к этой новости

Разделы новостей

Каталог товаров

М Е Н Ю
    • Свернуть окно
    • Закрыть окна