Материалы и оборудование для наращивания ногтей, ресниц, волос для себя и для салонов. Акрил, гель, лаки, фимо, фотодизайн, декор для ногтей.
График:
Пн-Сб (10:00-18:00)
Київстар:

Нежный маникюр от Оксаны

Магазин / Новости / Конкурсы / Конкурсы на сайте / 2015 год / Июль / Нежный маникюр от Оксаны
Доброго дня! Вже більше року для покриття нігтів я використовую гель-лаки . За допомогою стемпінгу легко можна створити різноманітний декор. Оскільки гель-лак я тримаю на нігтях близько двох тижнів, я...
(Голоса: 21)
Разделы новости:Июль
Доброго дня! Вже більше року для покриття нігтів я використовую гель-лаки. За допомогою стемпінгу легко можна створити різноманітний декор. Оскільки гель-лак я тримаю на нігтях близько двох тижнів, я навмисне не роблю стемпінг під топ-покриття, щоб була можливість змінювати декор в залежності від настрою чи стилю одягу. Тобто, один манікюр можна прикрашати різним принтом.

На підготовлені нігті я нанесла праймер, потім основу (+УФ-лампа), два рази покрила гель-лаком з термоефектом «Ніжність» (+УФ-лампа), закріпила верхнім покриттям (+ УФ-лампа). Термо-лак «Ніжність» я отримала в своєму попередньому замовленні в інтернет-магазині «Мир Леди».
термо гель-лак
Хочу сказати, що колір справді надзвичайно ніжний: в теплому стані нігті мають природній молочно-рожевий відтінок, а в холодному – насичений малиновий. Для живлення шкіри навколо нігтів я використала олію для кутикули з ароматом жасмину.
термо гель-лак
термо гель-лактермо гель-лак
Перший декор я зробила за допомогою малюків з пластини для стемпінгу м-60, штампика та скребка, чорного лаку для стемпінгу. Дуже зручно використовувати підставку для дисків. Через кілька днів я легко зняла дизайн рідиною для змивання лаку та швидко створила інший. Сам по собі термо-лак «Ніжність» має красиві насичені відтінки.
термо гель-лактермо гель-лак
В подарунок від інтернет-магазину «Мир Леди» за участь у травневому конкурсі я отримала малиновий лак для стемпінгу, який такого ж самого кольору, як і термо-лак, яким покриті нігті. З диском для стемпінгу м-100 я створила дизайн з буквами. В прохолодному стані принт зливається з основним кольором нігтів, а при нагріванні - зображення проявляється.
термо гель-лактермо гель-лак
Наступний дизайн створено за допомогою диску для стемпінгу м-76, білої, золотої та рожевої фарби для стемпінгу. Знявши з нігтів попередній принт, я швидко нанесла новий та розфорбувала його рожевим та золотим лаками. Красиво виглядає декор як на холодному так і на теплому термо-лакові. Бажаю всім добра і успіхів!


Автор: Оксана
02.07.2015 10:20 2420 1
Алёна Зинченко
Комментарии к этой новости

Разделы новостей

Каталог товаров

М Е Н Ю
    • Свернуть окно
    • Закрыть окна