Материалы и оборудование для наращивания ногтей, ресниц, волос для себя и для салонов. Акрил, гель, лаки, фимо, фотодизайн, декор для ногтей.
График:
Пн-Сб (10:00-18:00)
Київстар:

Майстер нігтьового сервісу Вікторія Сабадаш. Професійна історія та підбірка фото

Магазин / Новости / Маникюр и педикюр / Майстер нігтьового сервісу Вікторія Сабадаш. Професійна історія та підбірка фото
Майстер нігтьового сервісу Вікторія Сабадаш. Професійна історія та підбірка фото
Бути майстром манікюру, наскільки це легко чи складно?! Чомусь існує думка, що працювати в нігтьовому сервісі простіше простого. Але, насправді, це не так. Адже для того, щоб стати успішним, а не черг...
(Голоса: 2)
Разделы новости:Маникюр и педикюр
Бути майстром манікюру, наскільки це легко чи складно?! Чомусь існує думка, що працювати в нігтьовому сервісі простіше простого. Але, насправді, це не так. Адже для того, щоб стати успішним, а не черговим в цій професії, треба докласти чимало зусиль і старань. Адже тільки у професіонала буде "повний запис".

У сьогоднішній статті ми поговоримо про історію Вікторії, майстрині з Івано-Франківської області. Її дизайни точно завоюють вашу увагу.

Вікторія Сабадаш

Instagram @viki_nails_prof

"Всім привіт! Мене звати Вікторія, мені 26 років.

І хоча в нейл-індустрії я поки три роки та почалося все набагато раніше.
Ще у шкільні роки мені подобалося малювання. Можливо саме хист до нього допоміг мені з вибором професії. Вперше я спробувала малювати звичайними лаками на нігтиках ще в юності.
Це були квіточки, сердечка і тому подібне. Особливо мені подобався різнокольоровий френч, який у той час, мабуть, був тільки у мене)

Потім були довгі спроби робити манікюр самій собі, що було дійсно тяжко. Тим паче тоді не було такого різноманітного та потужного електрообладнання як зараз. Тому доводилося працювати з тим, що маємо.
Знаєте, що найцікавіше?) Спробувати свої сили у нейл-індустріі професійно було порадою мого чоловіка.
Ця ідея була мені до вподоби, я якось одразу загорілася нею і наважилась.
На той час майстром манікюру працювала моя подруга, я попросила її допомогти мені глибше пізнати всі тонкощі, показати нюанси та деталі. Під її чуйним керівництвом в салоні я зняла свої нарощені нігті і самостійно зробила покриття гель-лаком.
Загалом, працювати почала майже як самоучка, дивилася багато відеоуроків, майстер-класів, читала літературу та журнали. Спочатку моїми клієнтами були родичі, подруги, знайомі.
Як зараз пам'ятаю свої перші творіння, які тривали до чотирьох годин). Але дівчаткам подобалось і мені також)

Звичайно не завжди все вдавалося так, як хотілося. Були моменти слабкості, якогось творчого перегорання, але я ніколи не здавалась та наполегливо йшла до мети.
Працювала в салоні і паралельно вдома. Потім вирішила залишити роботу в салоні і піти у "вільне плавання", бо на той час вже мала багато особистих постійних клієнтів.

Завжди хотіла і хочу більшого. Тому досі весь час навчаюсь новому, освоюю техніки, слідкую за трендами у нігтьовому сервісі.
Плани на майбутнє?! Маю великі амбіції та відчуваю в собі сили далі розкривати свій талант. Тому, що головне для мене - це подяка та радість в очах моїх дівчаток!"
Матеріали для нейл-дизайнів
Зараз у вас є можливість подивитися готові роботи Вікторії. Більше дизайнів на її сторінці інстаграм

мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш

Похожие новости
 1. Летние дизайны ногтей от Людмилы Пузраковой! История мастера

  17.07.2019 12:19
  Мастер ногтевого сервиса - это творческий человек! Для того, чтобы стать гуру в данном русле необходим талант и труд. По...
 2. Мастер нейл-индустрии Наталья Косюга. История успеха и примеры готовых работ

  09.07.2020 11:31
  Сфера ногтевого искусства очень обширная и многогранная, в ней уживаются только лучшие мастера, настоящие профессионалы....
мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш

мастер Виктория Сабадаш
12.03.2021 18:25 80 0
Евросенкова Юлия
Новости по теме "Маникюр и педикюр"
 1. Майстер нігтьового сервісу Вікторія Сабадаш. Професійна історія та підбірка фото

  12.03.2021 18:25
  Бути майстром манікюру, наскільки це легко чи складно?! Чомусь існує думка, що працювати в нігтьовому сервісі простіше п...
 2. Френч минимализм. Фото готовых работ

  08.02.2021 16:03
  Маникюр в стиле минимализм всегда был и останется популярным. Поскольку, очень много представительниц прекрасного пола п...
 3. Маникюр на Новый Год 2021 Белого Металлического Быка. Галерея дизайнов

  08.12.2020 15:56
  Преддверие праздника.... Какое же это приятное чувство! Поговаривают, что загаданные желания на кануне Нового Года сбыва...
 4. Мастер нейл-индустрии Наталья Косюга. История успеха и примеры готовых работ

  09.07.2020 11:31
  Сфера ногтевого искусства очень обширная и многогранная, в ней уживаются только лучшие мастера, настоящие профессионалы....
Комментарии к этой новости

Разделы новостей

Каталог товаров

М Е Н Ю
  • Свернуть окно
  • Закрыть окна