Материалы и оборудование для наращивания ногтей, ресниц, волос для себя и для салонов. Акрил, гель, лаки, фимо, фотодизайн, декор для ногтей.
График:
Пн-Сб (10:00-18:00)
Київстар:

Дизайн манікюру "Клітинка" від Олександри

Магазин / Новости / Конкурсы / Конкурсы на сайте / 2015 год / Октябрь / Дизайн манікюру "Клітинка" від Олександри
Привіт! Я хочу представити свій дизайн на конкурс, мені здається він вийшов дуже осіннім і досить гарним! Я вже досить давно нарощую собі нігті сама і видумую різноманітні дизайни . На вулиці осінь, п...
(Голоса: 7)
Разделы новости:Октябрь
Привіт! Я хочу представити свій дизайн на конкурс, мені здається він вийшов дуже осіннім і досить гарним! Я вже досить давно нарощую собі нігті сама і видумую різноманітні дизайни

материал для маникюра
На вулиці осінь, період помаранчевих та червоних кольорів. Тому для свого дизайну я буду використовувати червоній, майже бордовий, відтінок гель-лаку та чудовий фотодизайн в клітинку подібного кольору.

Для манікюру я використала:
Слідкуючи за майстер-класами, які брали участь в конкурсах минулих місяців, я вважаю недоцільним знову описувати техніку нанесення гелевого покриття. Оскільки є досить детальний опис цього процесу у моїх попередників. Тому по суті дизайну! Для насиченості кольору вибраний гель-лак я наносила в два шари.
нанесение гель-лака
Після полімеризації в лампі другого шару - перейшла до фотодизайну. Використовувати його дуже легко, беручи до уваги, що на упаковці детально прописана інструкція. Підібрав наклейку по формі нігтя опускаю її на хвилинку у звичайну воду.
использование фотодизайна
Потім легким рухом руки =) переношу малюнок. Звичайно чітко розрахувати щоб наклейка не виходила за ніготь майже не можливо, тому все зайве убираю за допомогою пилочки, яка входить в комплект із фотодизайном. Клітинка в моєму дизайні зайняла середній та безіменний пальці. Щоб закріпити малюнок покриваю його топом.
фотодизайн
Наступний етап в дизайні - стрази. Для того щоб прикрасити та освіжити малюнок клітинки, мені здається, добре підійшли стрази сваровського. За допомогою апельсинової палички я розмістила та приклеїла стрази на один ніготь. Готовий дизайн перекриваємо верхнім захисним покриттям и просушуємо його в лампі.
стрази сваровкі
 Манікюр повністю готовий.
дизайн нігтів
манікюр
Сподіваюсь на те що мій дизайн Вам сподобається і отримає багато лайків!

Автор: Світлякова Олександра 
15.10.2015 14:37 1616 0
Елена Стояновская
Комментарии к этой новости

Разделы новостей

Каталог товаров

М Е Н Ю
    • Свернуть окно
    • Закрыть окна